0 800 404 475 пн-пт з 8:30 до 17:00
Консультація експерта:
Ми в соц мережах:
0 800 404 475 пн-пт з 8:30 до 17:00
Підтримка:
0 800 404 475
0 800 404 475 Передзвоніть мені
Укр Eng
Консультація експерта:
Соціальні мережі:

  Замовити зворотній дзвінок

  EDELVIKA
  DESIGN & MANUFACTURE
  MADE IN UKRAINE

  Протягом останніх років вишиванка користується підвищеним попитом не тільки на території України, а й далеко за її межами. Вона навіть увійшла в топ-10 найпопулярніших речей.

  З давніх часів вишиванка вважається втіленням творчості та натхнення українського народу. Є оберегом, символом любові та вірності, чистоти та духовності. З прадавніх часів вишиванка зазнала суттєвих змін в дизайні. Вона ввібрала в себе сучасні модні тенденції, які зробили її такою популярною сьогодні. Зміни стосувались не лише тканини, орнаменту, кольору чи фасону, а також призначення, використання та поєднання з іншими предметами гардеробу. Сакральне наповнення орнаментів є енергетично потужним і містить в собі символи здоров’я, довголіття, любові та достатку.

  ПРАТ «Едельвіка» та бренд Edelvika засновані у 1994 в місті Луцьк. Підприємство розміщене на 6400 м² та налічує близько 250 працівників.

  Сьогодні ми відкриємо завісу та познайомимо вас з усіма процесами, через які проходить вишиванка до того моменту, як ви отримали омріяну та унікальну річ, що приноситиме вам задоволення та захищатиме від усього злого.

  Творча майстерня

  Особливість та унікальність нашого бренду полягає в тому, що ми розпочинаємо з виготовлення тканини та закінчуємо готовим одягом.
  Творчим осередком на виробництві є відділ дизайну. Саме тут, у креативному тандемі художників, дизайнерів та конструкторів створюються моделі одягу для майбутніх колекцій. Можливості виробництва дають змогу для творчої реалізації.

  Все починається з мудборду та ескізів, які після опрацювань втілюються в життя. Після погодження усіх нюансів стосовно моделей, творча група обирає тканину, фурнітуру та стилістику вишивки. Крок за кроком з’являється експериментальний зразок, який потім буде взірцем для цілої партії даної моделі. Його оцінюють технологи, відбуваються примірки на модель та за необхідності вносяться зміни, чи то в лекала, чи то у вишивку, чи в матеріали, з яких його виготовлено. Готова модель з усім пакетом документації вирушає у подорож її виробництва.

  Фотостудія

  Творча група має у своєму розпорядженні фотостудію, де і відбувається зйомка усіх колекцій. Саме ці фото дають змогу детально роздивитись виріб і покрутити з різних сторін в нашому інтернет-магазині, закохатись у нього та придбати собі або ж у подарунок.

  Виробництво

  1. Ткацьке  виробництво

  Зі снувальної дільниці основа подається на ткацькі верстати, де і тчеться тканина, розроблена нашими художниками у спеціальних програмах. Зійшовши з верстата маємо сурову неоздоблену тканину. Потужність наших цехів дозволяє виготовляти 120 000 м тканини в місяць.

  2. Оздоблення та фарбування

  Завдяки сучасному оздоблювальному обладнанню підприємство відбілює, стабілізує та фарбує тканину відповідно до вимог та потреб клієнта. Фарбування здійснюється у будь-який колір у відповідності до PANTONE. Тканина набуває додаткових властивостей та потрібного кольору на сучасному обладнанні – сушильно-ширильній машині та джигерах.

  3. Випробувальна лабораторія

  Власна атестована випробувальна лабораторія проводить тестування усієї сировини на вході та перевіряє якість кінцевого продукту, про що видає сертифікати якості на кожну партію продукції. 

  4. Контроль

  Особливу увагу приділяємо якості продукції. Контроль здійснюється на усіх процесах. Наша комнанія сертифікована по системі управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015.

  5. Розкрійна дільниця

  У розкрійному цеху тканина настилається шарами та кроїться згідно лекал виданих конструкторами. Усі деталі крою передаються на вишивальну дільницю та швейний цех.

  6. Дільниця машинної вишивки

  На сучасному вишивальному обладнанні втілюються у життя найскладніші малюнки у найкоротші строки.

  7. Швейне виробництво

  У швейному цеху відповідно до раніше розробленої документації (технологічної карти) деталі крою, що надійшли з розкрою та вишивальної дільниці зшиваються та з’являється готовий виріб, який надходить на контроль, пакування та відвантажується на склад. Звідти у магазин та прямо до Ваших рук!

  Магазин

  Edelvika пропонує ексклюзивний одяг для всієї сім’ї, який можна замовити в декілька кліків, не виходячи з дому, або придбати у нашому фірмовому магазині на території підприємства.

  Ми чекаємо на вас у нашому фірмовому магазині за адресою:   

  м.Луцьк, вул.Карбишева, 2

  А також на ваші замовлення в інтернет-магазині www.edelvika.com , які з задоволенням доставимо по всій території України та за її межі.