0 800 404 475 пн-пт з 8:30 до 17:00
Консультація експерта:
Ми в соц мережах:
0 800 404 475 пн-пт з 8:30 до 17:00
Підтримка:
0 800 404 475
0 800 404 475 Передзвоніть мені
Укр Eng
Консультація експерта:
Соціальні мережі:

  Замовити зворотній дзвінок

  Наші партнери

  В наступних підрозділах данної сторінки Ви зможете ознайомитись з описом ключових напрямків діяльності наших партнерів, та отримати необхідну контактну інформацію для подальшої співпраці.

  Content 1

  ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні. Уже протягом 14 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

  rozetka.com.ua

  Prom.ua — крупнейший маркетплейс Украины, где продаются более 100 млн товаров от тысяч предпринимателей со всей страны. Покупатели могут найти любой товар — от зубной щетки до комбайна. Предприниматели на платформе Прома самостоятельно создают интернет-магазины или размещают свои товары в общем каталоге.

  prom.ua

  За годы существования MAKEUP стал самым крупным и популярным интернет-магазином косметики и парфюмерии в Украине, а также международной компанией, успешно работающей в Украине и странах ЕС. В Польше уже несколько лет успешно работает и развивается MAKEUP.pl, в Болгарии – MAKEUP.bg, в Румынии открыт MAKEUP.ro, в Италии – MAKEUP.it в Чехии – MAKEUP.cz, в Словакии – MAKEUP.sk, в Венгрии – MAKEUP.hu и список стран продолжает расти.

  makeup.com.ua

  Главная ценность нашей компании — клиент. Философия MOYO использует новые принципы подхода к сервису. Мы учитываем все запросы наших покупателей и делаем процесс покупки максимально комфортным. Для удобства покупателей у нас есть склад-магазин, который работает круглосуточно 24/7 и обеспечивает быструю доставку покупок.

  moyo.ua
  Content 3
  Як стати нашим партнером?

  Компанія запрошує зацікавлені організації та приватних осіб до взаємовигідної співпраці по всій території надання послуг. Ми пропонуємо Вам спосіб розвитку бізнесу шляхом укладення партнерського договору.

  Основні вимоги до партнерів з продажу послуг:
  • – cтатус юридичної особи або фізичної особи-підприємця, що має розрахунковий рахунок у банку;
  • – наявність телефонного номера для консультації клієнтів;
  • – наявність доступу до мережі Інтернет та електронної пошти.
  Основні положення з підтримки партнерів компанії
  • – безкоштовне навчання роботі;
  • – безкоштовні телефонні консультації по роботі з організаційних та технічних питань;
  • – постачання обладнання відповідно до умов договору;
  • – проведення 1 раз на місяць ( остання середа місяця) з 14.00 до 17.30 консультацій з фахівцями в офісі компанії;
  • – існує спеціальна програма матеріального заохочення.
  Скористайтесь формою зворотнього зв’язку або перейдіть у розділ контакти