Для виробництва тканини використовуємо високоякісну пряжу з якої, спершу, виготовляємо основу для тканини
Основа для тканини передається в ткацький цех, де власне і з’являється сурова, неоздоблена тканина.
Це сушильно-розширяльна мишина, на ній тканина проходить фінальне оздоблення. Тут вона термостабілізується, просушується, відбілюється і т.п.
Перед ти як пофарбувати 800-1000 метрів тканини в певний колір – наша лабораторія профарбовує маленький зразок і отриманий результат порівнює з каталогом еталонних кольорів Pantone, щоб переконатись, що вийшов точно такий колір як ми хотіли або замовник замовив.
Отримавши тканину, підготовлену до фарбування, переміщаємо її в оздоблювальний цех. Власне сам процес фарбування проходить в так званих джигерах – маємо 3 атмосферні (призначені для фарбування натуральних тканин) та 1 високотемпературний (призначений для фарбування штучних тканин, а саме поліестеру та його сумішей).
Особливу увагу приділяємо відповідності якості тканини та одягу заявленим нормам та стандартам. Лабораторія оснащена усім необхідним обладнанням для отримання об’єктивних результатів в найкоротші терміни.
У розкрійному цеху тканина, згідно з розрахунками конструкторів, настилається шарами на розкрійні столи. На верхній шар настилу накладаються роздруковані лекала, і по них викроюються деталі, застосовуючи пересувні та стаціонарні розкрійні ножі чи автоматизовані розкрійні комплекси. Викроєні деталі передаються у швейний цех.
Якщо вибір з вишивкою, то покроєні деталі переміщають у вишивальний цех. Тут і відбувається процес створення усієї вишивки.
У швейному цеху, відповідно до раніше розробленої документації, а саме – технологічної карти, деталі крою переміщаються згідно технологічної послідовності. На даному етапі усі деталі зшиваються і з’являється готовий виріб.
Готові вироби проходять контроль якості, де ретельно перевіряється якість пошиття та відсутність будь-яких дефектів. І тільки потім передаємо на пакування та переміщуємо на склад.